Преподаватель русского

2 months ago

Dubai, United Arab Emirates English Nanny Full time

Тип позиции : Тьютор или Учитель

Проживание : Без проживания

Информация о детях (учениках) : 2 мальчика, 7 лет

Описание : Требуется преподаватель русского языка для двух мальчиков, Дубай

Требования : Опыт работы

Рекомендации

Обязанности : Учить русскому языку

Организовывать занятия для детей

Владение языками : Русский - родной

Оклад**:250 дирхам в час**

График работы: Постоянная работа, Частичная занятость, 2 раза в неделю по 2 часа

Местоположение: О.А.Э., Дубай,

  • Dubai, United Arab Emirates Harmony Ballet and Music Center Full time

    **Company**: Harmony Ballet and Music Center **Location**: Dubai, UAE **Position Type**: Full-time **Introduction**: Harmony Ballet and Music Center is a renowned institution dedicated to providing exceptional educational services to students of all ages. We are currently seeking a passionate and experienced Russian Language Teacher to join our team who...

  • Dubai, Dubai, United Arab Emirates Harmony Ballet and Music Center Full time

    Company: Harmony Ballet and Music CenterLocation: Dubai, UAEPosition Type: Full-timeIntroduction:Harmony Ballet and Music Center is a renowned institution dedicated to providing exceptional educational services to students of all ages. We are currently seeking a passionate and experienced Russian Language Teacher to join our team who would provide Russian as...